Jazyk

Michal Balážik - Tvorba je nekonečno

"Dobre položená otázka je pre ľudstvo oveľa cennejšia, než akákoľvek odpoveď." (anonym z doby vládnutia rímskeho cisára Caligulu)

Galéria Artem Vás pozýva na výstavu obrazov. Slávnostná vernisáž sa uskutoční dňa 10. marca 2010 (streda) o 18.00 hodine v priestoroch Pálffyho paláca v Bratislave na Zámockej ulici.

Výstava je sprístupnená už od 23. februára 2010 a je predajná. Potrvá do 31. marca 2010 a otvorená je denne okrem pondelka od 14.00 - 18.00 hodiny.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (balazik10_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]59 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
02 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika