Jazyk

Zdenka Marie Nováková - Od pocitu k citu

"Tou najhoršou solidaritou je solidarita neschopných. Pretože sú schopní všetkého." (Výrok čínskeho mudrca zapísaný pri rieke Si Tiang asi pred 2 500 rokmi.)

Slávnostná vernisáž za osobnej účasti autorky sa uskutoční dňa 16. júna 2010 (streda) o 17.00 hodine v priestoroch komornej galérie Pálffyho paláca v Bratislave na Zámockej ulici.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (novakova10_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]124 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika