Akadémia Artem

 

Stručne o súčasnom výtvarnom umení

Spoznajte jeho krásu a hodnotu – prihláste sa na naše nové kurzy!

 

Získajte orientáciu v poznávaní a hodnotení umeleckých diel 19. a 20. storočia s naším novým projektom vzdelávacích kurzov pod názvom Stručne o súčasnom umení. Ich cieľom je obohatiť váš pohľad na moderné umenie a poskytnúť hlbšie znalosti o jeho vývoji a význame v spoločnosti.

 

Lektor kurzu

Náš kurz vedie známy vysokoškolský pedagóg, teoretik a historik výtvarného umenia
PhDr. Ľuboslav Moza, PhD. Je odborník s veľkými skúsenosťami a profesionálnymi znalosťami.

 

Čo Vám kurzy ponúknu?

Interaktívne prednášky a diskusie o histórii a formulovaní pojmu súčasné umenie. Jeho vplyv na spoločnosť. Vývoj moderného umenia v 19. a 20. storočí. Zameriame sa na techniky tvorenia, postupy, objavy, terminológiu, experiment a originalitu. Umenie ako obohacujúci faktor našej existencie. Ako nás umenie ovplyvňuje a reflektuje naše bytie.

 

Časový rozsah kurzov

Prednáška spravidla raz týždenne

Spolu 6 prednášok

Dĺžka každej prednášky: 90 minút

 

Pre koho sú kurzy určené?

Kurzy sú vhodné pre všetkých, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.

 

Ako sa prihlásiť?

Stačí vyplniť tento prihlasovací formulár, kde nájdete všetky potrebné informácie o termínoch a detailoch kurzov. Neváhajte a pridajte sa k nám!

Formulár: https://forms.gle/4Qie1sNNZVf6A4gF8

 

Vzdelávanie prebieha v spolupráci a pod záštitou Európskej akadémie vied a umení. Na záver dostanú poslucháči absolventský certifikát od Európskej akadémie vied a umení.

 

Tešíme sa na Vašu účasť a veríme, že spolu viac spoznáme fascinujúcu hĺbku výtvarného prejavu.

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

+421 950 639 248

 

Akadémia Artem

Artem o.z.

Cukrová 14, Bratislava

Služby

Potrebujete namaľovať jedinečný portrét? Chcete zaujať custom-art toaletným papierom? Ponúkame umenie do firemných zasadačiek, oceňovanie umeleckých diel, kúpa / sprostredkovanie predaja. Stránka je v príprave.

Školenia

Zabezpečujeme špecifické individuálne i skupinové kurzy zamerané na záskanie prehľadu v dejinách umenia i na schopnosť rozpoznať kvalitu medzi gýčom... Diela ktorého súčasného umelca budú rásť na cene? Stránka je v príprave.

Poradenstvo

Ponúkame poradenské služby v oblasti výtvarného umenia. Oceňujeme umelecké diela, sprostredkujeme kúpu a predaj, vystavujeme certifikát pravosti umeleckého originálu. Neváhajte nás kontaktovať. Stránka v príprave.