Jazyk

Lucie K. Filimonova & Dagmar Vaisová - Re-cycle

Český Dub. Nádherné mesto na severe Čiech. A v ňom Johanitská Komenda. Historická architektúra, pripravená prezentovať jedinečnú výstavu.

Dovoľujeme si Vám oznámiť a zároveň Vás pozvať na zvláštne umelecké predstavenie, ktoré otváram 20.9.2012 (štvrtok) o 19.00 hodine.  Dobro, alebo hodnota, ktorá ku nám prichádza od cudzích ľudí, má prameň v nás.

Attachments:
Download this file (filimonova12_inf.pdf)Informácia[Information]262 kB
Download this file (filimonova12_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]1144 kB
Download this file (filimonova12_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]287 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika