Jazyk

Výber zo slovenskej maľby

"Všetko je súčasnosť. Aj to čo bolo, aj to čo bude." (nápis na zachovanom papyrusovom zvitku približne z pred 3 000 rokov.)

V čarovnom maďarskom meste Tamási, ktoré sa nachádza južne od Balatónu pripravila spoločnosť Artem ojedinelú výstavu. Výber zo slovenskej maľby. Výstava je otvorená od 3. decembra 2010. Dňa 15. decembra 2010 o 15:00 prebehne oficiálna vernisáž výstavy za prítomnosti vystavujúcich umelcov. Predovšetkým na toto stretnutie Vás aj Vašu milú rodinu srdečne pozývame. Výstavu si možno pozrieť do 14.1.2011.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (tamasi10_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]181 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika