Jazyk

Talianski umelci - Umenie dnešného Talianska

Je súčasné umenie opakom rýchleho žitia?

Dňa 26. júla 2014 o 16.00 hod. v Galérii Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, Bratislava.

Výstava je zároveň pripomenutím desaťročnej spolupráce Artem a La Tavolozza. Jej opodstatnenie je vo výsledkoch, v desiatkach kultúrnych akcií, ktoré sme úspešne realizovali na Slovensku, v Taliansku a spoločne aj v ďalších krajinách. Obe spoločnosti sa tak stali kultúrnymi veľvyslancami svojich hodnôt vo svete.

Zúčastniť sa na takejto medzinárodnej vernisáži s tak veľkou tradíciou, je príležitosť, ktorú si nenechajte ujsť.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (taliani14_poz_IT.jpg)Pozvánka IT[Invitation IT]238 kB
Download this file (taliani14_poz_SK.jpg)Pozvánka SK[Invitation SK]109 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika