Jazyk

3 nezameniteľné osobnosti - Tvorivé sympózium

Sto rokov od narodenia troch osobností, ktoré by sme mali poznať. Prídite sa pozrieť, ako asociuje dnešné výtvarné umenie dobu, ktorú títo umelci žili. Tvorili v rovnakej dobe. Bola pre každého iná?

Michelangelo Antonioni, Jackson Pollock, Eugene Ionesco.

Vernisáž výstavy diel zo 7. tvorivého sympózia Artem sa uskutoční v galérii Slovenského rozhlasu dňa 12.9.2012 o 18:30.

Pavol Hammel je jeden z najlepších slovenských hudobníkov. Je neopakovateľným umelcom s výrazným vlastným rukopisom. Nositeľ Identifikačného kódu Slovenska. Na výstave  predstavíme jeho dve hudobno i textovo veľmi silné CD. Za osobnej účasti umelca.

Svetové a slovenské umenie. Jednotí ich slovo večnosť.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (3osobnosti12_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]1189 kB
Download this file (3osobnosti12_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]187 kB
Download this file (3osobnosti12_uvo.doc)Úvodný prejav[Intro word]24 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika