Jazyk

Lukáš Kubala - Všade vidím vášeň

"... a v ďalekej budúcnosti sa bude civilizácia sunúť práve v technike drasticky a dravo vpred. Na ľudskosť sa zabudne. Ale inak ako dnes. Po mnohých pokusoch uplatniť ten najlepší politický systém, prekvapí ľudstvo nikým nečakaná, nová totalita. Totalita peňazí ..." (Veštba zachovaná na skalnom brale z čias IV. križiackej výpravy.)

Dňa 10. februára 2011 (štvrtok) o 18.00 hod. v priestoroch komornej galérie BCPB, Vysoká ulica č. 17, Bratislava.

www.wix.com/lukaskubala/art

Attachments:
Download this file (kubala11_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]227 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika