Jazyk

Identifikačný kód Slovenska - Retrospektíva

Máme tú česť, predstaviť Vám tvorbu a profily doterajších nositeľov Identifikačného kódu Slovenska. Sú to tvorcovia, ktorí píšu jediné skutočné dejiny pre budúce generácie. Spolu reprezentujú šesť predchádzajúcich ročníkov. Sú nositeľmi ocenenia, ktoré hovorí o hodnote a kreativite, o schopnosti osloviť a zaujať, o nestarnúcej melódii kultúry, ktorá je predovšetkým ľudská.

4. júna 2013 (utorok) o 19.00 hodine v Dome umenia, Nám SNP, Bratislava ste všetci vítaní.

Samostatné Slovensko má dvadsať rokov. Tretieho augusta na Bratislavskom hrade slávnostne oceníme dvadsať nových laureátov Identifikačného kódu Slovenska.

Fotografie z vernisáže:

Video z vernisáže:

Zdroj: http://www.tvba.sk/home/identifikacny-kod-slovenska/

Attachments:
Download this file (iksretrospektiva13_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]271 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
02 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika