Jazyk

Peter Nagy - Revolver a muzika

„Umelecká fotografia je okamihom, kedy sa zastaví čas, aby zdokumentoval dobu a jej krásu.“

Výstava fotografií a obrazov, spojená s oslavou 55. narodenín, sa uskutoční 9.4.2014 o 18.00 hodine v galérii na Západnej terase Bratislavského hradu.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (nagy14_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]640 kB
Download this file (nagy14_poz_en.pdf)Pozvánka EN[Invitation EN]113 kB
Download this file (nagy14_poz_sk.pdf)Pozvánka SK[Invitation SK]128 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika