Jazyk

Deňel - Imunita

Vravia skúsení ľudia tým vnímavým: "Mali by ste sa rozhodnúť, do Vianoc je už málo času. Vyberiete si dekoráciu, povrchnosť a neumeleckú plytkosť, alebo kvalitu?" A vnímaví ľudia odpovedajú skúseným: "Už sme si vybrali tvorbu najmladšiu, najhodnotnejšiu a teraz aj najvýhodnejšiu. V Rotunde 10.12.2011 od 15.00 do 19.00 hodiny". (z pripravovanej knihy známeho autora "Nájdenie pravdy")

Áno, prídite si pozrieť a kúpiť tvorbu najmladších, najpôvodnejších a najtalentovanejších. Prídite sa pozrieť na voľné pokračovanie výstavy umeleckej skupiny Deňel, mladých umelcov na ceste ku vám.

Zaspieva talentovaná Monika Stanislavová. Z repertoáru Johnny Casha zaspieva a zahrá jeden z najlepších, Róbert Šimek. A celkovú atmosféru umocnia pohodové hudobné skupiny.

Odborník na imunitu Tibor Doboly ju predstaví v plnom rozsahu. Uvidíte mnoho dobrého umenia, výtvarnej klasiky a ďalších krás.

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (denel11_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]360 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika