Jazyk

Z tvorby pedagógov

Pri príležitosti 100. výročia založenia Univerzity Komenského Vás srdečne pozývame na slávnostnú vernisáž výstavy z tvorby pedagógov Katedry výtvarnej výchovy UK, ktorá sa uskutoční 4.11.2019 o 18:00 v priestoroch Pálffyho paláca na Zámockej ulici v Bratislave.

Pavol Breier, Martin Činovský, Alojz Drahoš, Stanislav Harangozó, Ľubomír Purdeš

Attachments:
Download this file (kvv19_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]1993 kB
Download this file (kvv19_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]948 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika