Jazyk

Keď päťka je jednotka

S radosťou Vás pozývame na novú výstavu, ktorej vernisáž sa uskutoční 11. októbra (štvrtok) 2007 o 18.00 hod. vo veľkej galérií Pálffyho paláca na Zámockej ulici v Bratislave.

Kurátor výstavy: PhDr. Ľuboslav Moza

Vystavujúci autori: Blažkovičová Natália, Godany Alexander, Kovalík Ján, Pokorná Eva, Pokorný Martin

Dnes iba päť z množstva dobrých. Výber z kvalitnej kultúry Západoslovenského kraja dneška.

Attachments:
Download this file (patjeden07_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]94 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika