Jazyk

Alexej Vojtášek - Predstavenie

Výstava sa koná v rámci 49. ročníka Bratislavských hudobných slávností.

Dovoľte, aby sme Vás pozvali dňa 27.9.2013 (piatok) o 18.00 hodine do Filharmonického klubu v budove Slovenskej filharmónie - Reduta.

V kultúrnom programe vystúpi Magdaléna Izakovičová.

V prípade Vášho záujmu o návštevu koncertu, ktorý sa uskutoční po vernisáži (program je v prílohe), prihláste sa na dolu uvedených kontaktoch do 24.9.2013 do 15. hodiny. Lístky Vám odovzdáme na vernisáži.

Attachments:
Download this file (bhs-2013-skladacka-sk.pdf)BHS 2013[Program]3355 kB
Download this file (vojtasek13_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]358 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
02 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika