Jazyk

MABE - "Judášovo ucho" (pocta O. Kulhánkovi)

Galéria Michalský dvor si dovoľuje pozvať Vás a Vašich priateľov na vernisáž výstavy MABE "Judášovo ucho" (pocta O. Kulhánkovi), ktorá sa uskutoční v piatok, 10.5.2013 o 17:00 hodine na Michalskej ulici č. 3 v Bratislave za osobnej účasti autora.

Kurátor výstavy: PhDr. Ľuboslav Moza. Výstavu otvorí fotograf Tibor Huszár.

Fotografie z vernisáže:

www.gallery.sk

Attachments:
Download this file (mabe13_poz.jpg)Pozvánka[Invitation]125 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika