Jazyk

Andrea Pistl-Andrášová - Poznáme sa?

"Už zase pracujem na plné obrátky. A stále hľadám čo virtuálne mám. Teba." (z listu francúzskeho kráľa svojej žene)

Pozývame Vás na kultúrne podujatie (viď priloženú pozvánku), ktoré sa uskutoční v malej galérii BCPB v Bratislave dňa 16. septembra 2009 o 18.00 hodine. Výstava obrazov za osobnej účasti autorky.

Výstavu bude moderovať Karin Majtánová. V kultúrnom programe ju bude sprevádzať prednes vlastnej poézie dcéry umelkyne, Andrey Andrášovej, hudobné vystúpenie husľového virtuóza Petra Michalicu a slávnostné uvedenie knihy "Štefan Luby: Fascinácia Nobelom", ktorú za osobnej účasti autora slávnostne predstaví Ľuboslav Moza.

S odstupom času opäť tombola.

www.pistl.sk

Fotografie z vernisáže:

Attachments:
Download this file (pistl09_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]614 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
02 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika