Jazyk

Identifikačný kód Slovenska VI

Spoločnosť Artem pod záštitou predsedu NR SR Pavla Pašku si vás dovoľuje pozvať na VI. ročník udeľovania ocenení Identifikačný kód Slovenska novým laureátom. Slávnostný ceremoniál spojený s vernisážou výstavy sa uskutoční dňa 4. augusta 2012 (sobota) o 16.00 hodine v reprezentačných priestoroch západnej terasy Bratislavského hradu.

www.teraz.sk/kultura/identifikacny-kod-slovenska-odovzdav/12713-clanok.html

Fotogaléria z podujatia:


Zdroj: TASR

Videoreportáž z podujatia:

Zdroj: TA3

Rozhovor na austrálskom rádiu SBS:

Attachments:
Download this file (identifi12_kat.pdf)Katalóg[Catalogue]1658 kB
Download this file (identifi12_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]170 kB

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
02 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika