Jazyk

Všeobecné obchodné podmienky

Úvod
Všeobecné obchodné podmienky sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim a predávajúcim - spoločnosťou Prominens s.r.o., Pri suchom mlyne 24, 831 01 Bratislava, IČO: 31372724, DIČ: 31372724/600, IČ DPH: SK2020302548. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na 02 5478 9416.

Osobné údaje
Osobné údaje, ktoré nám poskytnete prostredníctvom objednávky, budú v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 428/2002 Z. z. použité iba v rámci obchodného vzťahu medzi predávajúcim a kupujúcim a nebudú poskytnuté tretej osobe (okrem kuriérskej spoločnosti zabezpečujúcej prepravu tovaru) ani inak komerčne využívané.

Práva a povinnosti
Predávajúci sa zaväzuje dodať objednaný tovar v kúpnej cene a za platobných podmienok platných v deň odoslania elektronickej objednávky.
Kupujúci sa zaväzuje objednaný tovar riadne prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov a zaplatiť za tovar podľa zvoleného spôsobu platby. Predávajúci nenesie zodpovednosť za kazy objavené po doručení objednávky, preto odporúčame tovar pri prevzatí skontrolovať. V prípade zistenia akýchkoľvek poškodení je tieto potrebné bezodkladne oznámiť prepravcovi.
Práva kupujúceho vo vzťahu k predávajúcemu, vyplývajúce zo zákona o ochrane spotrebiteľa č. 250/2007 Zb. v znení neskorších zmien a predpisov a zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji č. 108/2000 Z. z v znení neskorších zmien a predpisov, zostávajú v platnosti.

Platobné a dodacie podmienky
Za umelecké dielo sa platí buď úhradou vopred (bankový prevod, vklad na účet), na dobierku (kuriérska spoločnosť), alebo osobným odberom (v sídle firmy). Doba dodania diela je od 1 do 5 pracovných dní. Preprava zásielok sa uskutočňuje prostredníctvom kuriérskej služby (UPS, Slovenská pošta). Poplatok za dopravuje 2,50 € (pri objednávke nad 50 € sa poplatok za dobierku neplatí). Pri objednávke viacerých kusov tovaru platíte len jedno poštovné. Celkovú sumu máte možnosť si skontrolovať pri finalizácii objednávky. Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Storno
Objednávku smie kupujúci stornovať telefonicky alebo mailom do 24 hodín.

Vrátenie tovaru a reklamačné podmienky
Kupujúci je oprávnený podľa zákona č. 108/2000 §11 ods.1 bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do siedmich pracovných dní odo dňa prevzatia diela, o čom musí predávajúceho písomne, listom alebo e-mailom, informovať. Dielo musí byť v originálnom stave, ako pri preberaní. Reklamácie sa nevzťahujú na poškodenie po prevzatí zásielky.

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
831 01 Bratislava
Slovenská republika

Profil spoločnosti

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry doma i v zahraničí. Osobitne podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Organizuje všestranné kultúrne aktivity, syntézu, prepájanie a mobilitu umenia a umelcov, osvetu v najširšom slova zmysle. Príkladom je jeden z mnohých vlastných projektov občianskeho združenia Artem, s názvom Identifikačný kód Slovenska. Realizuje kultúrne, vzdelávacie, benefičné, školiace a študijné programy. Úzko spolupracuje s Domovom sociálnych služieb prof. K. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza. Webovú stránku spravujú partnerské spoločnosti Prominens, s.r.o. a Artem, o. z.

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek! Ako prvý sa dozviete o pripravovaných podujatiach a nových umeleckých dielach v ponuke...

captcha  

Kontaktujte nás

Artem, o.z.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovenská republika