Jazyk

Dni Taliansko-Slovenského priateľstva

Dni Taliansko-Slovenského priateľstva. I giorni dell'amicizia Italo-Slovacca. Italian-Slovak friendship days.

Bratislava 25. - 30.7.2012. Týždňová výstava "Stretnutie", "Meeting", "Appuntamento" bude sprístupnená od 25 - 29.7.2012 v galérii Slovenského rozhlasu. Oficiálne stretnutie vystavujúcich umelcov ako aj významných zahraničných a domácich hostí sa uskutoční 27.7.2012 (piatok) o 16.00 hodine. Na túto vernisáž vás srdečne poývame.

Výstavy sa zúčastnia talianski umelci združenia La Tavolozza, výtvarní umelci z katedry výtvarnej výchovy PdF UK v Bratislave, a umelci, ktorí sa zúčastnili prvého sympózia spoločnosti Artem na chorvátskom ostrove Rab (Makek – Paradiso) a dve divácky najobľúbenejšie slovenské umelkyne u talianskeho publika.

Attachments:
Download this file (aspim12_poz.pdf)Pozvánka[Invitation]803 kB
Download this file (aspim12_prg.pdf)Program[Programme]1330 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic