Jazyk

Premio Citta 'di Porto Sant' Elpidio 2008

Talianske Centrum umenia a kultúry "La Tavolozza" a mesto Porto Sant' Elpidio v spolupráci so slovenskou spoločnosťou Artem zahajujú v dňoch 7. – 21. júna 2008 IX. ročník medzinárodného festivalu umenia Premio Citta 'di Porto Sant' Elpidio spojený s udelením medzinárodných cien.

Hlavným poslaním usporiadateľov IX. Medzinárodného festivalu je rozvoj kultúry a medzinárodných stretnutí s osobitným zreteľom na výtvarné umenie. Medzinárodná prehliadka vybraných diel sa uskutoční v reprezentačných priestoroch historických palácov Vila Murri a Vila Baruchello. Dňa 7. júna o 18.00 hodine bude zahájenie slávnostnou vernisážou. Výstava bude pre návštevníkov denne otvorená. Dňa 21.júna o 16.00 hodine prebehne záverečný ceremoniál slávnostného odovzdávania medzinárodných cien, ktorý bude spojený s kultúrnym programom. Prestížnymi oceneniami je prvých päť cien "Delfino", ktoré udeľuje mesto Porto Sant Elpidio. Ďalšie sú: Cena poroty, Cena kritiky, Špeciálna cena Linea Oro a ďalšie druhy ocenení. Zastúpené budú všetky výtvarné disciplíny, maximálne po 3 diela predpísaných rozmerov. Účasť na tomto festivale je veľkou príležitosťou priblížiť Vašu tvorbu zahraničiu, predstaviť svoje výtvarné diela Európe. Predbežné prihlášky, v ktorých uveďte váš záujem a kontaktné údaje zašlite prosím najneskôr do 19. mája 2008 na adresu: Artem o.z., Cesta na Červený most 10, 811 04 Bratislava, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , fax: 02 54789416. Obratom Vám zašleme bližšie informácie a harmonogram podujatia.

Fernando Calva, v. r. La Tavolozza
Ľuboslav Moza, v. r. spoločnosť Artem

Attachments:
Download this file (elpidio08_inf.doc)Informácia[Information]99 kB

Company profile

Cieľom a poslaním občianskeho združenia Artem je najmä podpora rozvoja a propagácia slovenského výtvarného umenia a slovenskej kultúry nielen doma ale aj v zahraničí. Okrem iného sa tiež zaoberá vlastnou tvorbou a organizovaním kultúrnych, vzdelávacích, benefičných, školiacich a študijných programov. Artem, o.z. podporuje tvorbu mladých umelcov, ich umelecký rast a prezentáciu. Artem, o.z. úzko spolupracuje s Domom sociálnych služieb Prof. Matulaya. Artem, o.z. založil PhDr. Ľuboslav Moza.

Newsletter

Subscribe to our newsletter to get the latest updates on our events and new art works available...

captcha  

Contact us

Artem, o.z.
Cesta na Červený most 10
811 04 Bratislava
Slovak Republic

artem@artem.sk
+421 2 5478 9416

Prominens s.r.o.
Pri suchom mlyne 24
811 04 Bratislava
Slovak Republic